طراحی سایت مدرسه در کرج به صورت حرفه ای

 1. طراحی سایت مدرسه ای در کرج
طراحی سایت مدرسه ای در کرج

طراحی سایت مدارس در کرج به مرور زمان و در عصر دیجیتال جایگاه ویژه ای یافته است که می توانید در چنین طراحی وب سایت هایی سرویس ها و خدمات بسیار گسترده و حرفه ای را ارائه دهید. طراحی سایت آذرخش

شاید دور از انتظار به نظر برسد ولی متاسفانه مدارس از دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات عقب مانده اند . از نهادی که در ارتباط مستقیم با علم و دانش است انتظار بیشتری می رود تا در عرصه های فناوری و تکنولوژی پیشتاز باشد .
این سهل انگاری از هر چیزی که سرچشمه می گیرد مهم نیست ، مهم اینست که زمان برای جبران کم کاری ها کم کم رو به اتمام است و باید وقت را غنیمت شمارد و سریعتر اقدام کرد .

طراحی سایت برای مدرسه چه فایده ای دارد؟

فوائد وب سایت برای مدارس- طراحی سایت آذرخش

هیچکس نمی تواند منکر اهمیت ارتباط کادر مدرسه با والدین دانش آموزان در پیشبرد اهداف آموزشی فرزندان شود . از طرف دیگر شرایط ارتباط بین این دو قطب به گونه ای است که نمی توان انتظار داشت والدین تایم زیادی را صرف برقراری ارتباط با پرسنل مدرسه کنند . حتما شما هم در این که بهترین و بهینه ترین راه حل ، راه اندازی یک وبسایت از جانب مدرسه است اتفاق نظر خواهید داشت .
اگر مدارس وبسایت کاری داشته باشند ، این امکان فراهم است حتی هر روزه با والدین دانش آموزان در ارتباط باشند و این ارتباط به ساده ترین راه و در بهینه ترین زمان انجام می گیرد و تاثیر صد در صدی روی عملکرد تحصیلی دانش آموزان خواهد داشت .

البته تمام مزایای وبسایت مدرسه معطوف به دانش آموزان و اولیای آن ها نمی شود . گاهی وبسایت مدارس نقش نوستالژی دانش آموزان سال های گذشته مدارس را ایفا می کند . بی شک دانش آموزان فارغ التحصیل یک مدرسه تمایل شدیدی به ارتباط با کادر مدرسه و به خصوص معلمان و دبیران خود خواهند داشت . به علاوه ، حضور دانش آموزان پیشین می تواند در وضعیت تحصیلی دانش آموزان فعلی نیز مفید واقع شود به این صورت که با ایجاد یک بستر مناسب برای ارتباط این دو دسته (دانش آموزان فعلی و دانش آموزان فارغ التحصیل) سوالات و تجربیات به اشتراک گذاشته شود .

یک ایده ی ناب برای طراحی وب سایت مدارس ، ارتباط با اولیای دانش آموزان از طریق ویدئو کنفرانس است . اگر یک مدرسه مجهز به یک وبسایت حرفه ای و اصولی باشد ، از تعامل سازنده با اولیا حداکثر استفاده را در جهت بهبود وضعیت تحصیلی دانش آموزان خواهد کرد  .

تاثیر داشتن وب سایت در اعتبار مدارس

داشتن وب سایت و هویت مدارس - طراحی سایت آذرخش

نمی توان تاثیر مثبت طراحی سایت مدارس هوشمند از جنبه تجاری و اقتصادی را برای آموزشگاه نادیده گرفت  . با داشتن یک وبسایت ، علاوه بر هویت حقیقی ، یک هویت مجازی خوب خواهید داشت و هر چه طراحی وب سایت حرفه ای تر باشد ، در بهبود و اعتبار این هویت تاثیر بیشتری خواهد داشت .
با به نمایش گذاشتن سوابق کاری آموزشگاه ، دانش آموزان نخبه و المپیادی ، رتبه های برتر کنکور ، پذیرفته شدگان مسابقات علمی و فرهنگی و هنری ، و … دانش آموزان و اولیای آنها را تشویق می کنید تا به توانایی های مدرسه شما اعتماد کنند و آموزشگاه شما مراجعه کنند.

قابلیت و امکان جذابی به نام چت روم

در طراحی سایت مدارس تجهیز وب سایت  به گفتگوی آنلاین یا همان چت معروف ، ایده بسیار جذابی ست که بی شک مورد استقبال قرار خواهد گرفت . این ایده در بعدهای مختلفی قابل پیاده سازی است . مثلا گفتگوی آنلاین بین پرسنل مدرسه و اولیا ، بین دانش آموزان با معلمان و دبیران ، بین مراجعه کنندگان و کادر مدیریت مدرسه و …
در سطح گسترده تر امکان پیاده سازی به صورت ویدئو کنفرانس نیز وجود دارد .

طراحی صفحه اختصاصی نظرات و پیشنهادات نیز برای یک وب سایت مدرسه توصیه می شود . به طور کلی نظرسنجی پرسنل مدرسه از اولیا کمی دشوار است . چراکه اکثر والدین به سبب موقعیت شغلی امکان مراجعه حضوری به آموزشگاه فرزندشان را ندارند . ولی با تجهیز وب سایت به صفحه اختصاصی نظر سنجی هر خانواده ای با صرف کمترین زمان می تواند کادر آموزشگاه را در بهبود شرایط و رفع کم کاری ها یاری کند .
اگر در مدیریت این بخش کمی وسواس به خرج دهید ، راهکار های تاثیر گذاری کشف خواهید کرد و با سرعت چندبرابری وارد مسیر پیشرفت خواهید شد .

این نکته بسیار مهم است که طراحی وبسایت به گونه ای باشد که با هر سرعت اینترنتی قابل دسترسی باشد .

امکانات و خدمات یک وب سایت مدرسه ای در کرج

امکانات و خدمات وب سایت مدارس- طراحی سایت آذرخش

 • پیاده سازی صفحه وب تماس با ما به جهت سهولت در برقراری ارتباط والدین دانش آموزان با مدیر و پرسنل مدرسه

 • صفحه وب اختصاصی برای اعلام آنلاین نمرات دانش آموزان

 • پیاده سازی صفحه وب اختصاصی به جهت قرار دادن فایلهای تمرینی هر درس به صورت مرتب و طبقه بندی شده

 • طراحی صفحه ای با عنوان بخش دعوت به همکاری

 • راه اندازی گالری تصاویر مربوط به مدرسه

 • طراحی صفحه اختصاصی برای اعلام نتایج مسابقات ، جشنواره ها ، برنامه کاری مدرسه و المپیاد ها به صورت آنلاین

 • امکان ثبت نام و رزرو غیر حضوری و هوشمند برای کاهش ترافیک مراجعات حضوری

 • افزودن درگاه بانکی به جهت گرفتن کمک های مردمی و خیرین به صورت آنلاین

 • طراحی صفحه وب معرفی جزوات آموزشی و کتابهای کمک آموزشی به صورت آنلاین توسط خود دانش آموزان و معلمان و به اشتراک گذاشتن تجربیات درسی

 • قابلیت گفت و گوی آنلاین یا چت

 • تالار گفت و گو

 • طراحی صفحه اختصاصی برای نظر سنجی ، انتقاد و …

 • افزودن کتابخانه دیجیتال

نقش سئو سایت مدرسه و رتبه گرفتن در گوگل  

سئو سایت و رتبه گرفتن در گوگل - طراحی سایت آذرخش

امروزه نقش گوگل در رشد و پیشرفت کارها بر کسی پوشیده نیست. تاثیری که گوگل بر دیده شدن شما و جذب مخاطبان حقیقی می گذارد قابل مقایسه با هیچ کانال ورودی دیگری نیست. از این رو توجه به اهمیت سئو سایت و بهینه سازی آن  برای کسب رتبه های بالاتر گوگل به اولویت اصلی وب مستران مبدل شده است.

از مزیت های داشتن وب سایت اینست که زمانیکه دانش آموزان یا خانواده هایشان در گوگل، سایت شما را سرچ می کنند می توانید به راحتی با آن ها در ارتباط باشید و بدین وسیله در گوگل نیز دیده شوید و کسب رتبه کنید.

سخن آخر

برای سفارش طراحی سایت مدرسه در کرج با ما تماس بگیرید. 

شما می توانید جهت مشاوره رایگان در مورد طراحی سایت مدرسه ای با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.