پشتیبانی سایت در کرج | خدمات پشتیبانی وب سایت

 1. پشتیبانی سایت در کرج
پشتیبانی سایت در کرج

پس از یک طراحی سایت عالی، خدمات پشتیبانی سایت می تواند سرنوشت یک کسب و کار و میزان پیشرفت آن را رقم بزند.

با گسترش حضور کسب و کارهای مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. 

راه اندازی وب سایت یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می شود. اما بدون شک بعد از پیاده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت. در بازه های زمانی مختلف، لازم است که یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر بوجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی نه تنها به این مقوله محدود نمی شود بلکه از جنبه های مختلفی می توان آن را تامین نمود.

ما در مجموعه پشتیبان وب در کرج با برخورداری از سوابق اجرایی مفید، ارائه دهنده خدمات طراحی، باز طراحی، بهینه سازی و سئو سایت، نگهداری و پشتیبانی سایت به متقاضیان ارجمند می باشیم. لازم به ذکر است که ایجاد تغییرات در کد نویسی صفحات وب و افزودن قابلیت ها و امکانات جدید در سایت به عنوان خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت در نظر گرفته می شود.

شما می توانید با بررسی و ملاحظه نمونه کارهای طراحی و پشتیبانی ما، میزان کیفیت کار نهایی را تشخیص بدهید و با تکیه بر این مورد بهتر تصمیم بگیرید و پشتیبانی سایت خود را تماما به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید و دیگر هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشید.

پشتیبانی چیست؟

پس از دریافت سفارش از سوی کاربر، خدمات و وظایف تیم پشتیبانی وب سایت آغاز می شود. به بیان ساده تر، به مجموعه‌ای از خدمات که توسط شرکت‌ها به کاربران ارائه می شود، وظایف تیم پشتیبانی وب سایت گفته می شود.

 پشتیبانی سایت شامل دو بخش، پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی است. اعمالی که برای محافظت و بقای سایت انجام می شوند نیز، شامل پشتیبانی سایت می باشد. وظایف تیم پشتیبانی وب سایت برای هر نوع سایتی متفاوت و الزامی است. خوب است بدانید که؛ امروزه اهمیت پشتیبانی سایت، بسیار بیشتر از طراحی سایت است.

بسیاری از شرکت‌ها خدمات پشتیبانی فنی را برای محصولاتی که قبلاً فروخته اند در نظر می گیرند که این خدمات یا به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه ارائه می‌شود. معمولا پشتیبانی از طریق ایمیل، تیکت و شبکه های اجتماعی به واسطه نرم‌افزار یا وب سایت، ارائه می گردد.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها از ” پشتیبانی فنی ” برای رفع مشکلات احتمالی درون سازمانی خود استفاده می کنند و اینترنت به عنوان منبع خوبی برای این پشتیبانی‌ها می باشد.

در حال حاضر خدمات و وظایف تیم پشتیبانی وب سایت به صورت آزاد در اینترنت قابل دسترس می باشد که این خدمات نیز به دو صورت رایگان و پولی ارائه می شوند.

پشتیبانی وب سایت چیست؟

پشتیبانی سایت - طراحی سایت آذرخش

وظایف ادمین سایت شامل مجموعه ای خدمات مانند کارهای روزمره سایت، کارهای فنی سایت، انجام بروزرسانی ها، رفع مشکلات، حفظ و نگهداری از سایت در برابر ویروس و هکرها، انجام تغییرات و اصلاحات در سایت و…می باشد.

به این دسته از کارها که برای وب سایت ضروری می باشند، خدمات و وظایف ادمین سایت گفته می شود.

البته خدمات و وظایف ادمین سایت فقط به این چند موردی که اشاره کردیم ختم نمی شود، بلکه با توجه به نیاز مشتری افزایش پیدا می کند.

هیچ سایتی وجود ندارد که دچار مشکل نشود و یا نیاز به پشتیبانی و بروز رسانی نداشته باشد. با توجه به الگوریتم های گوگل که هر ۲ ماه تغییراتی را در آن ایجاد می کند، روند بروزرسانی و رفع مشکل سایت نیز باید بروز رسانی شود، تا از رقبای کسب و کار خود عقب نمانید.

پیشنهاد تیم تخصصی طراحی سایت آذرخش به شما عزیزان

سعی کنید صفر تا صد راه اندازی سایت خود را ، از طراحی گرفته تا سئو و پشتیبانی سایت همه این موارد را به دست یک تیم و یا شرکت معتبر بسپارید که برای شما ضمانت و تعهد اخلاقی و حرفه ای دارا باشد . در این صورت سرعت پیشرفت کار شما افزایش خواهد یافت و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و با خیال راحت به کسب و کار اینترنتی خود می پردازید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

وظایف ادمین سایت چیست؟

وظایف و خدمات ادمین سایت- طراحی سایت آذرخش

 • پشتیبانی محتوایی وب سایت

ایجاد مطالب و مقالات جدید ، بروز رسانی مطالب قبلی و… نیز در دسته پشتیبانی محتوایی سایت قرار می گیرند. هر سایتی نیازمند یک تیم تولید محتوا قدرتمند است.

 • پشتیبانی فنی وب سایت 

 شامل رفع مشکلات، بروزسانی فنی و امنیتی وب سایت در دسته پشتیبانی فنی سایت قرار می گیرند.

پشتیبانی وب سایت توسط چه افرادی انجام می شود؟

تیم پشتیبانی وب سایت

در این حالت همان طور که از نامش مشخص است، یک تیم پشتیبانی یا شخص پشتیبان، به بروز رسانی و پشتیبانی های لازم می پردازد.

تیم پشتیبانی و یا فرد پشتیبان، صد در صد دوره های لازم و تجریبات لازم در این زمینه را بدست آورده است و توانایی رفع مشکلات و ارائه آموزش در سریع ترین زمان ممکن را دارد.

اما معمولا این شیوه رایگان نخواهد بود؛ و فرد یا تیم مربوطه هزینه هایی را برای پشتیبانی دریافت خواهند کرد.

 در این شیوه باتوجه به این که برای رفع مشکلات زمان کمتری صرف خواهد شد، مطمئناً مزایای بیشتری نسبت به پشتیبانی توسط مدیر وب سایت دارد و از نظر اقتصادی نیز هزینه های صرف شده با این شرایط توجیه کننده خواهد بود.

مدیر وب سایت

معمولاً کم هزینه ترین حالت پشتیبانی سایت، پشتیبانی توسط مدیر یا مدیران وب سایت می باشد، و در اصل مهم ترین مزیت این حالت توجیه اقتصادی آن است.

باتوجه به این که ممکن است مدیر وب سایت اطلاعات کافی در این زمینه را نداشته باشد،  وبسایت دچار مشکل خواهد شد. پس برای حفظ و بقای وب سایت، نیاز به پشتیبانی و بروز رسانی مداوم دارید.

از مزیت های تیم پشتیبانی سایت آذرخش در کرج

مزیت های تیم پشتیبانی سایت آذرخش در کرج

 1. صرفه جویی در زمان و هزینه

 2. دسترسی دائم به تیم پشتیبانی

 3. پاسخگویی به تیکت ها در سریع ترین زمان ممکن

 4. امکان گفتگو تلفنی با کارشناس مربوط

 5. ارائه مشاوره تخصصی به مدیران وب سایت ها

 6. دوره های آموزشی تخصصی حضوری

 7. 6 ماه پشتیبانی رایگان محصولات

خدمات و وظایف تیم پشتیبانی وب سایت در کرج

تمامی وبسایت ها چه استاتیک و چه داینامیک نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. دامنه خدمات و وظایف ادمین سایت عبارتند از

 • پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات

 • نگه داری هاست و برنامه های نظارتی و ارتقاء آنها

 • پیگیری عملکرد سایت و سئو

 • نظارت بر بروز رسانی محتوا

 • به روز رسانی های پنل ها، پلاگین ها و افزونه ها

 • به روز رسانی ایمنی وب سایت

 • پشتیبانی موارد خاص و اضطراری امنیت وب سایت (هک شدن، اسپم ها و حمله هکر ها و …)

سخن آخر

یک پشتیبانی خوب باعث جذب مشتریان جدید می شود. همچنین باعث حفظ مشتریان فعلی می شود.

یک وب سایت باید مشتری محور باشد و محتوای وب سایت، بطور مرتب به روز شود و کانال های ارتباطی با مشتری به درستی کار کنند. این موارد شامل فرم های تماس، آدرس و محصولات و خدمات و لیست قیمت ها می باشند.

تقریبا هر نوع وب سایتی و در هر اندازه ای، در طول زمان به وظایف تیم پشتیبانی وب سایت و الزام داشتن آن پی خواهد برد. مثل تمام محصولات، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، کیفیت و اعتبار تولید کننده آن محصول را نشان می دهد. وب سایت ها نیز از این قاعده مستثنا نمی باشند.

در صورتی که یک وب سایت به خوبی توسعه داده شود، از پشتیبانی تولید کننده در دراز مدت برخوردار خواهد بود. و این موضوع به اینکه ما کدام شرکت طراحی وب سایت را انتخاب کنیم بر می گردد. و اینکه این شرکت بتواند وب سایت را در سالهای بعد پشتیبانی و مسائل فنی آن را حل یا به روز رسانی کند.

خوشبختانه تیم تخصصی طراحی سایت آذرخش با تجربه بلند مدت و شناخته شده خود در راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و … مشتریان خود را در طی این سال ها راضی نگه داشته است.