سئو سایت در کرج | بهینه سازی وب سایت و افزایش رتبه در گوگل

 1. سئو سایت در کرج
سئو سایت در کرج

ارائه خدمات سئو سایت در کرج به صورت حرفه ای، مشاوره رایگان سئو در کرج، سئو و طراحی سایت در کرج با تعرفه های ویژه و کیفیت عالی و تضمینی توسط طراحی سایت آذرخش.

عبارت SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. میزان رقابت برای هر کسب وکاری قطعا در صفحه اول گوگل بسیار بالا می باشد و تمامی فعالان حوزه نت و دارای سایت دوست دارند در صفحه اول قرار گیرند که مسلما نیاز به تلاش فراوان و استفاده از تکنیک های سئو می باشد .

سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای بهبود عملکرد سایت بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو و جذب بازدید کنندگان بیشتر می باشد.

طراحی سایت آذرخش با متخصصین سئو کار، شما را در طی زمان کوتاهی به صفحات اول گوگل آورده و جزو پربازدیدترین سایت ها قرار خواهد داد. 

عامل های زیادی در سئو و بهینه سازی وب سایت شما موثر هستند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر.

از مزیت های آن می توان به بالا رفتن آمار بازدید در جهت کسب میزان درآمد بالا اشاره کرد.

مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نمیباشد بلکه مناسب سازی سایت برای بازدید کنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن می باشد. 

سئو چیست؟

سئو - طراحی سایت آذرخش

زمانی که کاربران در گوگل، کلمه ای را جستجو می کنند؛ گوگل بر اساس میزان محتوا و ساختار درست سایت ها را در لینک های اول بالا می آورد. و کاربران با انتخاب هر کدام از این لینک ها به آن سایت رتبه برتری می دهند که به این نوع سئو کلیکی نیز گفته می شود. حتی اگر سایتی در لینک های پایین تر قرار داشته باشد با کلیک و بازدید کاربران جایگاه بالاتری از دید گوگل پیدا خواهد کرد.

یکی دیگر از امتیازات سئو از دید گوگل بازه زمانی ورود مجدد کاربر و جست و جوی همان کلمه یا مشابه آن کلمه می باشد که به آن Dwell Time می گویند. میزان زمانی که کاربر در سایت می ماند نیز اهمیت ویژه ای دارد.

کلماتی که توسط کاربران جستجو می شوند از دید موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، جذب بازدید کننده بالا از طریق گوگل موفقیت هر شرکتی را می تواند تضمین کند. بازدید شما از طریق گوگل می تواند شما را در رتبه های بالاتر قرار دهد و از هزینه های مازاد تبلیغ بکاهد. پس انتخاب واژگان مناسب برای رسیدن شما به دید بهینه از نظر گوگل اهمیت ویژه ای دارد که این امر را متخصصان طراحی سایت آذرخش برای شما فراهم خواهند آورد.

سئو سایت در کرج

سئو سایت در کرج - طراحی سایت آذرخش

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئو سایت در کرج یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.

الگوريتم رتبه‌ بندی گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.

مراحل اصلی سئو سایت

مراحل سئو سایت - طراحی سایت آذرخش

سئو سایت از همان زمانی که شما دست به کار کدنویسی می شوید شکل می گیرد و تا زمان بارگذاری محتوا ادامه دارد پس باید در تمامی مراحل به نکات سئو توجه داشته باشید تا با ساختار اصولی سایت خود را به رتبه های برتر برسانید و برایتان مشکلی بوجود نیاید.

 مرحله اول سئو سایت - سئو تکنیکال

طراحی سایت از پایه یا همان کدنویسی استاندارد سایت، طراحی گرافیک مناسب، رسپانسیو بودن سایت، سرعت لود سایت، استفاده از علامت گذاری اسکیما مواردی هستند که در حوزه سئو تکنیکال قرار می گیرند و می توان گفت ساختار اصلی سئو را تشکیل می دهند که تقریبا تغییر آن، کار راحتی نمی باشد و از همان ابتدا باید به آن توجه کرد.

مرحله دوم سئو سایت - تولید محتوا

محتوا گذاری سایت یکی از ارکان های مهم در سئو سایت می باشد زیرا محتوایی که در سایت بارگذاری می گردد می تواند مخاطب را جذب کند و آن را مدت بیشتری در سایت نگه دارد.برای محتوا گذاری باید از مطالب و واژه هایی استفاده گردد که به درد مخاطب بخورد و کاربر، آن مفهومی را که نیاز دارد و بر پایه جستجو به آن رسیده را دریافت نماید.

امروزه محتوا گذاران زیادی را مشاهد می کنید که حالا بر چه اصولی کار می کنند بماند، اما سعی کنید برای تولید محتوا نیز از متخصص آن استفاده نمایید زیرا یکی از امور حیاتی سئو شما تولید محتوا می باشد. تولید محتوا شناسایی کلمات کلیدی مناسب، نحوه نوشتن و رعایت کیفیت آن را شامل می شود.

مرحله سوم سئو سایت - لینک سازی و بک لینک اصولی

دیگر اصل سئو استفاده از بک لینک و لینک سازی اصولی و مفید می باشد. این کار می تواند بر عهده محتوا گذار باشد که با استفاده از لینک دهی داخلی به سئو سایت کمک کند و همچنین استفاده از لینک های مفید دیگری که دارای رتبه های برتر بوده اند و هم اکنون می توانند به سایت شما جهت بالا بردن کمک نمایند.

نکات اصلی و مهم در سئو سایت

نکات لازم برای سئو سایت- طراحی سایت آذرخش

 1. تحلیل وب سایت و میزان رقابت

 2. بهینه سازی صفحات برای کلمات کلیدی

 3. ایجاد بک لینک

 4. بهینه سازی محتوا

 5. ثبت سایت در موتور جستجو

 6. گزارش سئو و ارتقا off-page

 7. تحلیل رتبه و ترافیک

 8. سئوی on-page

 9. آنالیز رقبا و مزیت های رقابتی

 10. ساختن بک لینک طبیعی و ارگانیک

 11. اپتیمایز نمودن محتوای سایت

 12. ثبت کردن سایت در موتور جستجو

 13. سئو خارجی و آنالیز اسپم

 14. آنالیز رنکینگ و ترافیک ورودی

 15. سئو داخلی

نحوه به روز رسانی سایت

سایتی که فعال می باشد لزوما به این معنی نیست که خود به خود همیشه بالا خواهد ماند اگر مدت زمان کوتاهی ( حدود چند ماه) بر روی سایتتان فعالیتی نداشته باشد قطعا رقبایی هستند که دوست دارند به امتیاز شما برسند و پیوسته در تلاشند؛ پس باید از این رقبا غافل نشوید و همچنان سایتتان را بالا نگه دارید.

طراحی سایتتان را باید بر طبق اصول به روز نمایید، قطعا سایتی که سال ها پیش طراحی شده ضعف هایی دارد و یا می توانید در زمینه کاری خود دو یا چندین سایت طراحی کنید به گونه ای که هم رقیب خود باشید و هم یک پشتوانه دارید که اگر یکی از سایت ها دچار اختلال شد کار شما لنگ نخواهند ماند.

قیمت سئو سایت در کرج

قیمت سئو سایت در کرج - طراحی سایت آذرخش

قیمت سئو بر اساس کلمات و واژه هایی که می خواهید انتخاب شوند بستگی دارد، یا اینکه در چه منطقه ای می خواهید آن کلمات سئو شوند. هر چه میزان رقابت در کلمات و محل انتخابی بیشتر باشد به همان میزان نیز قیمت سئو بالا می رود زیرا زمان و تلاشی که برای آن می شود بسیار زیاد می باشد. استفاده از لینک سازی و بازاریابی و کلیک مشتری می توانند در زمینه سئو سایت مورد استفاده قرار گیرند .