تبلیغات گوگل در کرج | تبلیغات ارزان

 1. تبلیغات در گوگل در کرج
تبلیغات در گوگل در کرج

تبلیغات در گوگل یکی از موثرترین روش ها و فاکتور ها در تجارت می باشد.مشاورین ما در طراحی سایت آذرخش شما را جهت تبلیغات در گوگل در کرج پشتیبانی می کنند.

تبلیغات گوگل در کرج

تبلیغات گوگل در کرج- طراحی سایت آذرخش

تبلیغات گوگل در کرج (google adwords) یا تبلیغات در گوگل ( گوگل ادوردز - گوگل ادز ) یکی از سریع ترین و بهینه ترین تبلیغات کلیکی و بنری اینترنتی می باشد که بطور مستقیم و در سریع ترین زمان توسط گوگل انجام می شود . پلتفرم تبلیغات گوگل (google ads) با امکانات گسترده نمایش تبلیغات بهترین بستر برای نمایش هدفمند تبلیغات می باشد.

تبلیغات گوگل  این امکان را به تبلیغ کنندگان می دهد تا محصول و یا خدمات خود را بطور مستقیم به بازار هدف نمایش دهد.اگر به دنبال فروش بیشتر و یا برندینگ در کرج هستید تبلیغات گوگل یکی از بهترین و سریع ترین راهکارها می باشد. برندسازی هدفمند در کرج، پیدا کردن مشتریان واقعی و بازگشت سرمایه در زمان کوتاه تر از مزیت های تبلیغ در گوگل می باشد.

هدف و علت تبلیغات گوگل 

امروزه بسیاری از مشتریان وقتی به دنبال یک محصول یا یک خدمت مشخص هستند، بی معطلی برنامه گوگل را در گوشی خود باز می کنند و کلمه کلیدی مرتبط با آن را جستجو می کنند تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در کرج، نمایندگی ایران خودرو در کرج، شرکت طراحی سایت در کرج، بهترین دندانپزشکی در عظیمیه و…

 عمده مشتریان فقط روی نتایجی کلیک می کنند که در صفحه اول نتایج جستجو (یعنی ده سایت اول) مشاهده می شوند. بنابراین چنانچه شما برای کسب و کار خود هیچ سایتی نداشته باشید یا اینکه سایت شما در کلمات کلیدی مهم و پربازدید در صفحه اول گوگل نباشد، سهم بسیار بزرگی از بازار کرج را در اختیار رقبایتان قرار می دهید و آنها روز به روز در کسب سهم بازار از شما پیشی می گیرند.

اما مزیت اصلی تبلیغات در گوگل این است که وقتی کاربران آگهی شما را می بینند ، شما هزینه ای پرداخت نمی کنید. شما هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که روی آگهی تان کلیک شود و در نتیجه وارد سایت شما شده و کسب و کار شما را ببینند. در این هنگام  هزینه ی آن از اعتبار شما کاسته خواهد شد. مثلا شخصی در جستجوی خدمت یا محصولی می باشد بنابراین اولین کلمه یا جمله ای را که جستجو می کند اسم آن محصول یا خدمت است. با توجه به تنظیم های انجام شده تبلیغ مورد نظر فقط برای افرادی که این جمله را جستجو کنند و در همان صفحه ظاهر خواهد شد و تبلیغ شما منحصرا فقط برای مشتریان شما ظاهر خواهد شد.

روش های ورود به صفحه اول گوگل 

حال سوالی که پیش می آید این است که چطور می توانیم به صفحه اول گوگل راه پیدا کنیم؟

 1. ابتدا یک سایت داشته باشید یا اگر از قبل سایت دارید آن را بهینه سازی کنید.

 2. سپس برای سایت خود در زمینه کلمه کلیدی مورد نظر تولید محتوا کنید.

 3.  در نهایت صفحه مورد نظر را از طریق سئو یا تبلیغات در گوگل به صفحه اول گوگل بیاورید.

در زمینه طراحی سایت در این مقاله و در زمینه بهینه سازی در این مقاله توضیحات کافی را ارائه کرده ایم؛ اما برای ورود به صفحه اول گوگل همانطور که در بالا هم ذکر شد دو راه وجود دارد:

روش اول سئو سایت (یعنی استفاده از تکنیک هایی حرفه ای جهت ورود صفحات سایت شما در صفحه اول گوگل به صورت دائمی) است.

روش دوم تبلیغات کلیلکی در گوگل می باشد.

نکات مهم و اساسی در مورد تبلیغات در گوگل 

نکات اساسی تبلیغات در گوگل- طراحی سایت آذرخش

 • در صورتی که کاربر تبلیغ شما را ببیند، ولی روی آن کلیک نکند، هیچ هزینه ای از حساب شما کسر نخواهد شد.

 • قیمت هر کلیک عددی ثابت نیست و برای مثال چنانچه سایت از نظر SEO بهینه باشد، شما هزینه کمتری را برای هر کلیک مشتریان روی سایت خود پرداخت خواهید کرد (ما مشاوره SEO شما را به صورت رایگان انجام می دهیم)

 • شما می توانید آدرس اینترنتی (URL) هر یک از صفحات دلخواه خود را به عنوان صفحه مقصد در هنگام کلیک کاربران تعریف کنید و از این حیث هیچ مشکلی وجود ندارد.

 • هر عبارت کلیدی می تواند شامل چند کلمه باشد. مثلاً “فروش یخچال سامسونگ” یک عبارت محسوب می شود نه سه عبارت.

 • باید سعی کنید متن تبلیغاتی شما کوتاه باشد زیرا کاربران متن های طولانی را نمی خوانند و این شانس کلیک روی تبلیغ شما را کم می کند.

 • از انتخاب عبارت های تک کلمه ای یا بیش از چهار کلمه ای، خودداری کنید. زیرا عبارات یک کلمه ای ممکن است به اشتباه و به صورت غیرمرتبط سرچ شوند و عبارات بیش از چهارکلمه ای هم اصلاً سرچ نشوند.

 • از به کار بردن کلمات عمومی مثل “کالا، فروش و…” پرهیز کنید. زیرا می توانند منجر به ورود کاربران غیرمرتبط به تبلیغ شما شوند که این امر باعث کاهش بازدهی تبلیغ شما می شود.

 • شما می توانید برای هر کلیک، حداقل هزینه دلخواهتان را انتخاب کنید که بین 1 تا 5 سنت می باشد.

 • در شرایطی که دو رقیب کلمه کلیدی یکسانی را انتخاب کرده باشند ولی یکی حداقل هزینه بیشتری را انتخاب کرده باشد، سایت او در رتبه بالاتری نمایش داده خواهد شد.

 • در صورتی که شما و رقیبتان هر دو در یک کلمه کلیدی مشخص درخواست تبلیغ در گوگل را داشته باشید و حداقل هزینه شما هم مشابه باشد ولی امتیاز کیفیت شما نسبت به رقیب بیشتر باشد، گوگل تبلیغ شما را بالاتر از رقیبتان نمایش خواهد داد.

 • برای کسب و کارهایی که رقیب زیادی ندارند هزینه کمتر به عنوان هزینه حداقلی کلیک در تبلیغات گوگل توصیه می شود تا از صرف هزینه بی مورد خودداری شود.

 • تبلیغ در کلمات کلیدی که در آن رقبایتان حضور دارند، نه تنها بد نیست بلکه معمولاً بهترین گزینه است؛ زیرا اگر در آن کلمات کلیدی مشتری نبود، آنها در آن کلمات تبلیغ نمی دادند.

 تعرفه تبلیغات در گوگل 

گوگل با توجه به الگوریتم های خود که بر اساس اصول علمی و بازاریابی طراحی شده است و تلاش نموده است که بسیار دقیق عمل نماید ، کلمات مورد نظر شما را آنالیز می نماید و هزینه ای متناسب با چگالی کلمات و میزان رقابت آنها در وب تعیین می نماید.

شما می توانید طبق جدول تعرفه تبلیغات در گوگل ، پلن تعرفه کسب و کار خود را متناسب با نیازمندی ها و انتظارات خود انتخاب نموده و در موارد بعدی ارتقا داده و یا کاهش دهید.

تبلیغات ارزان در گوگل 

شما حتماً تا کنون در وب سایت های مختلف هزینه های مختلفی در زمینه تعرفه تبلیغات در گوگل را مشاهده کرده اید و از خود پرسیده اید چرا اینقدر مبالغ با یکدیگر متفاوت است و یا حتی شیوه محاسبه آنها با هم فرق دارد.

اصولا ارزان و یا گران بودن تبلیغات در گوگل به المان های مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها بهینه سازی سایت و سئو می باشد.

جایگاه قرارگیری و میزان رقابت در فضای اینترنت هم از دیگر موارد تاثیر گذار در هزینه تبلیغات گوگل است.

شما هم اکنون می توانید با حداقل هزینه با کمک تبلیغات گوگل کسب و کار خود را توسعه دهید. تبلیغات ارزان گوگل را از مشاورین ما درخواست نمایید.

تبلیغات در صفحه اول گوگل 

همانطور که می دانید برای هر کسب و کاری حضور در صفحه اول گوگل مهم و سرنوشت ساز است. به عبارت دیگر اگر کسب و کار شما برای موارد مرتبط با خدمات ، کالا و یا محصولی حین جستجوی کاربران در صفحه اول تبلیغات گوگل نشان داده شود، آن کسب و کار بیشتر دیده شده و در نتیجه تماس بیشتری با شما گرفته شده و در نتیجه تعداد مشتریان و درآمد شما هم بالا خواهد رفت. به این دلیل، رقابت بر سر تبلیغات صفحه اول گوگل بسیار زیاد است.

ما فرآیند هایی را پیگیری و دنبال می کنیم تا بتوانیم کسب و کارها را در صفحه اول و تبلیغ اول گوگل جانمایی کنیم. ابراز رضایت مشتریان ما  نشان دهنده موفقیت ما در این امر می باشد.

ویژگی های تبلیغات در گوگل با طراحی سایت آذرخش

تبلیغات گوگل در آذرخش

در صورتی که سرویس تبلیغ گوگل خود را به ما بسپارید، این امر مزایای زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت که بخشی از آنها را مرور می کنیم:

 • انجام کلیه امور شامل انتخاب کلمات کلیدی، انتخاب حداقل هزینه، تعیین URL ، تعیین عنوان، تعیین توضیحات و سایر تنظیمات اکانت Google Adwords توسط کارشناسان ما در آذرخش

 • امکان انتخاب موقعیت جغرافیایی (کشور، شهر و…) دلخواه برای نمایش تبلیغ

 • امکان انتخاب زبان (انگلیسی، فارسی و…) دلخواه برای نمایش تبلیغ

 • امکان تعیین محدودیت هزینه در هر روز (مثلاً انتخاب سقف 10 دلار برای نمایش تبلیغ روزانه)

 • مشاوره سئو رایگان جهت افزایش نمره کیفیت سایت شما

 • استفاده از اکانت هایی با حساب بانکی واقعی و دلار واقعی  که در نتیجه منجر به افت رتبه سایت شما یا بلک لیست شدن آن نمی شود و بلکه حتی به دلیل گواهی دار بودن باعث افزایش اعتبار سایتتان هم می شود.

مشاوره رایگان و ثبت سفارش تبلیغ در گوگل

در صورتیکه سوالی دارید می توانید با کارشناسان تبلیغات گوگل در آذرخش تماس بگیرید تا در کمترین زمان راهنمایی های لازم خدمتتان ارائه شود. جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش می توانید از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.