طراحی سایت ارزان در کرج به صورت حرفه ای
  • 1398/1/25

طراحی سایت ارزان در کرج به صورت حرفه ای

طراحی سایت در کرج یکی از خدمات ما برای همشهریان کرجی خود و تمامی عزیزان در سرتاسر کشور می باشد. لذا تمام اهتمام خود را بر این داشته تا به گونه ای کاملا حرفه ای ، براساس استاندردهای طراحی سایت در این زمینه فعالیت کند به گونه ای که طراحی سایت پلن سایت، برترین و باکیفیت ترین طراحی سایت در کرج شناخته شود و رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید.  
طراحی سایت چیست؟
اصلا به چه دلیل باید سایت داشت؟ آیا واقعا لازم است؟
خودم هم میتوانم سایت طراحی کنم؟
اگر بخواهم سایت را تغییر دهم باید مدام از طراح سایتم تقاضای اعمال تغییرات داشته باشم؟
اینها سوالاتی است که برای همه شما پیش می آید، اما پاسخ درست چیست؟
در اینجا سعی داریم به تمامی این سوالات پاسخ دقیق و شفاف دهیم به گونه ای که هر فرد حرفه ای و غیر حرفه ای در این زمینه جواب سوال خود را در یابد.
طراحی سایت چیست؟
برداشت همه ما از این کلمه ، طراحی کل سایت می باشد، در صورتیکه این برداشت کاملا اشتباه است. به طور کلی دو نوع سایت وجود دارد.

سایت ایستاتیک

سایت داینامیک

سایت ایستاتیک سایتی است که یکبار طراحی شده و تغییری در اطلاعات موجود در سایت اعمال نمی شود و یا در صورت الزام برای اعمال تغییرات، فرد متخصص این کار را انجام می دهد. تقریبا این نوع سایت ها منسوخ شده اند. چرا که کوچکترین و ساده ترین سایت ها هم نیاز به تغییرات دارند.و این کار مشکلی ست که برای کوچکترین تغییرات نیز صاحب سایت مجبور به برقراری ارتباط با طراح سایت شده و تقاضای اعمال آن ها را داشته باشد. لذا امروزه، نیاز افراد به سمت سایت های داینامیک سوق داده می شود.
آیا سایت تنها آن چیزی است که کاربر عام مشاهده میکند؟
خیر، سایت های داینامیک از دو بخش تشکیل شده اند. یک : قالب سایت که توسط طراح سایت طراحی می گردد و دوم پنل مدیریت که توسط برنامه نویس سایت تعبیه می گردد. به همین دلیل است که تصور اینکه طراحی سایت شامل طراحی کل سایت است تصور غلطی است. و هسته اصلی سایت همان بخش پنل مدیریت سایت است که به اصطلاح در پشت پرده قرار دارد و تنها برای صاحبان سایت و افراد مورد تائید آنها قابل دسترسی است و کاربر عام هیچ گونه  دیدی نسبت به پنل مدیریت ندارد. در واقع آنچه باعث استقلال شما در اعمال تغییرات بر اطلاعات سایت اعم از تصاویر، متون و بخش بندی ها میکند همین پنل مدیریت است. پس در این بخش پاسخ سوال 4 را نیز دریافت نمودید. 
اصلا به چه دلیل باید سایت داشت؟ آیا واقعا لازم است؟
عصر حاضر، عصر تکنولوژی است. امروزه 99 درصد افراد در داخل و خارج کشور  اغلب کارهای روزمره خود اعم از پرداخت قبوض، خرید شارژ، کرایه اتومبیل جهت حمل و نقل، خرید و فروش لوازم، ملک، خودرو و حتی خرید نان و ..... را از طریق اینترنت انجام می دهند. آیا وقت آن نرسیده شما هم با تکنولوژی همسو گردید؟ کمی فکر کنید، کسب و کار شما چیست؟ چند نفر از حضور شما در این حوزه با خبرند؟ دوستان، آشنایان، همکاران، هم صنفان. آیا کافی است؟ کسانی که شما را نمیشناسند از کجا با خبر شوند؟ حتما پاسخ سوال من از شما، شامل موارد زیر است:
پخش تراکت: چند نفر را استخدام کنید که برایتان تراکت پخش کنند؟ چند نفر تراکتهای دریافت شده را مطالعه میکنند؟ اطلاعات شما برای چند نفر مفید است؟ چقدر کاغذ مصرف شود؟ آیا بازدهی لازم را دارد؟
تبلیغات در سطح شهر: آری دیده می شوید، اما برای اینکار چقدر باید هزینه کنید؟ 
اصلا چرا فکر تبلیغات هستید؟ چرا نمیگذارید کسانی که مخاطب شما هستند خودشان به سمت شما آیند؟ حتما می پرسید چگونه؟ با داشتن تنها یک سایت؟ اصلا دیگران از کجا می فهمند ما سایت داریم؟ ادرس سایت ما چیست؟ سوال بجایی است که برای دریافت پاسخ این سوال و سوال شماره 3 وارد بخش زیر شوید:

سئو سایت

همانطور که در بالا ذکر شد پلن سایت بر اساس استانداردهایی شروع به طراحی سایت در کرج و سایر شهرها کرده است مسلما کنجکاو خواهید شد که این استانداردها شامل چه مواردی می شوند و چرا بین تیم های طراح سایت شما باید پلن سایت را انتخاب کنید؟

استانداردهای طراحی سایت توسط تیم پلن سایت

استاندارد طراحی سایت

استانداردهای موجود دارای بخش بندی به شرح ذیل می باشند:

1- استاندارد های کد نویسی:

طبق صحبت های پیشین سایت های داینامیک به دو بخش قالب و پنل مدیریت محتوا تقسیم می شوند. 
پنل مدیریت محتوا به زبان ها و تکنولوژی های مختلف نوشته می شود. در واقع برنامه نویس بسته به تخصص خود شروع به کد نویسی می کند. برخی از پنل های مدیریت یا به اصطلاح CMS آماده مانند جوملا و  وردپرس استفاده می کنند این پنل ها قابلیت های زیادی دارند و به صورت آماده استفاده می شوند به این معنی که قالب و بخش های مختلف سایت شما به صورت پلاگین بر روی سی ام اس نصب می شود طبیعتا به دلیل آماده بودن این پنل ها محدودیتهایی به وجود می آید موارد زیادی وجود داشته که فرد تقاضای اضافه کردن امکان جدید در سایت براساس فیلد کاری خود را داشته و با جواب منفی طراح مواجه شده چون سایت از ابتدا کدنویسی اختصاصی نشده که طراح بتواند تغییرات اختصاصی را اعمال کند البته قابل به ذکر است که اگر طراح سایت شما قادر به کدنویسی PHPباشد می تواند این تغییرات را در قبال دریافت هزینه اعمال کند. و اما تفاوت پلن سایت در کدنویسی.
تیم پلن سایت از ابتدای کار برای تمامی سایتهای خود در هر رنج قیمتی اقدام به کدنویسی اختصاصی می کند بر اساس این تعهد شما میتوانید با آسودگی خاطر از آینده سایت خود، هر کدام از پنل های موجود طراحی سایت را انتخاب کرده و هیچ نگرانی ای در جهت تغییرات آتی سایت خود نداشته باشید. جهت آگاهی شما به توضیح موارد تخصصی می پردازیم.

تکنولوژی ها و زبان های مورد استفاده تیم پلن سایت جهت طراحی سایت

 

تکنولوژی MVC

MVCجدیدترین تکنولوژی موجود در دنیا جهت برنامه نویسی می باشد این تکنولوژی توسط مایکروسافت ارائه شده و سایت خود مایکروسافت نیز با asp.netنوشته شده پس این قضیه به روز بودن سایت شما بر اساس جدید ترین و کامل ترین استاندارد دنیا را تضمین میکند. زبان برنامه نویسی پلن سایت C# و دیتابیس سایت شما توسط Sqlایجاد می شود. که به راحتی میتوانید در مورد این امکانات تحقیقات لازم را از طریق افراد متخصص داشته و با اطمینان سایت خود را به ما بسپارید.
مورد بعدی که قابل ذکر است کسانی که این تکنولوژی ها را استفاده میکنند مسلما قیمت بالایی دریافت می کنند اما پلن سایت با توجه به وضعیت اقتصادی موجود در کشور طراحی سایت ارزان اما حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار داده تا به یک برد برد دو طرفه برسد. 

2- استانداردهای سئو:

بخش بعدی سایت، قالب می باشد. همه شما در مورد سئو متوجه شده اید که جهت بالابودن در نتایج گوگل باید تولید محتوای خوب در سایت و شبکه های اجتماعی داشته و شروع به بک لینک سازی در سایت های مختلف کنید. اما تمام این فعالیت ها در مرحله دوم صورت می گیرد و 50 در صد قضیه را شامل می شود انچه در وهله اول برای گوگل حائز اهمیت است بحث رعایت اصول سئو در کد می باشد. یکسری از این اصول مانند استفاده از تگ Schema، استفاده درست از Headingها، استفاده از altبرای تصاویر، AMP، متا تگ ها و غیره باید در قالب سایت رعایت شود تا گوگل به سایت شما رتبه دهد و برخی اصول مانند فشرده سازی سایت، ایجاد سایت مپ داینامیک، داینامیک کردن متا تگ ها برای راحتی کار و جلب توجه گوگل باید توسط برنامه نویس انجام شود. 

3- استانداردهای کاربر پسند:

یکی از موارد مهم دیگه هم برای کاربران و هم موتورهای جستجو، کاربرپسندی سایت یا همان UX می باشد. به این گونه که کاربر به راحتی در سایت به خواسته خود برسد و هیچ پیچیدگی ای جهت پیدا کردن مقصود خود در سایت حس نکند.
پلن سایت با تضمین رعایت تمامی این موارد سایت مطلوب شما را ایجاد می کند و در نهایت هنگام تحویل سایت میتواند با استفاده از پلاگین های آنالیز سایت اصول استفاده شده را به سمع و بصر شما برساند و کار خود را با استفاده از شواهد عینی به شما ثابت کند. پس هیچ نگران نداشتن تخصص در این زمینه نباشید زیرا گوگل ابزارهایی را جهت تست سایت حتی توسط افراد غیر حرفه ای فراهم کرده که تیم پلن سایت با صداقت کامل این پلاگین ها را به شما معرفی و آموزش می دهد تا از کیفیت کار مطمئن باشید. 

چگونگی طراحی سایت در کرج

پلن سایت با بهره گیری از تیم متخصص طراحی سایت ، سئو و توسعه دهنده توانسته پروژه های بسیار موفقی را در سطح کرج به یادگار بگذارد. طراحی سایت در کرج تخصص پلن سایت است و بدون شک شما مشتریان عزیز بهترین کیفیت را از ما دریافت خواهید کرد. تیم ما به واسطه خلاقیت ، تعهد و علم بالا در زمینه طراحی سایت و سئو توانسته به عنوان یکی از برندهای بزرگ طراحی سایت در کرج مطرح شود و به اهالی عزیز استان البرز خدمت رسانی کند. پلن سایت تعرفه های مناسبی برای انواع کسب و کار دارد و شما متناسب با امکانات مورد نیاز می توانید از پلن های مختلف ما بهره مند شوید. همچنین می توانید فرصت را غمینت شمرده و ما را به عنوان میزبان خود در راه اندازی پروژه انتخاب کنید.

امکانات طراحی سایت در کرج 

طراحی سایت در کرج

-  طراحی انواع وب سایت حرفه ای و اختصاصی
-  طراحی پنل مدیریت سفارشی بدون استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان و آماده
-  افزایش بازدید ، سئو سایت و بالا بردن رتبه در موتورهای جستجو
-  پشتیبانی 24 ساعته توسط بهترین کارشناسان
-  امکان ارائه دمو (پیش نمایش سایت) به صورت رایگان
-  مشاوره حرفه ای کاملا رایگان
-  تعرفه هزینه مناسب 
-  امکان پرداخت دو مرحله ای
-  آموزش کامل استفاده ساده از پنل مدیریت
-  شکل ظاهری زیبا با رعایت اصول وب نویسی و سئو
-  سرعت لود بالا
-  دارای نسخه موبایل و ریسپانسیو
-  طراحی سایت اختصاصی و منحصر به فرد
-  بهینه سازی سایت به صورت اولیه و رایگان
-  بررسی تمام چالش ها و فرصت های پیش روی سایت شما
-  بررسی و اعلام مشکلات وب سایت شما
-  آموزش سئو جهت بهبود وضعیت سایت توسط خود شما و صرفه جویی در هزینه(در بالای همین صفحه در بخش پیشنهاد ویژه توضیح داده شد.)
شیوه بازاریابی در حال حاضر با گذشته بسیار متفاوت است و تراکم جمعیت مشتریان در فضای مجازی و اینترنت باعث شد تا وارد فاز جدیدی از بازاریابی و تبلیغات شویم. طراحی سایت در کرج نه تنها باعث ارتباط بهتر بین مشتری و شرکت می شود بلکه باعث ایجاد رقابت تنگاتنگ و در نتیجه بهبود کیفیت برای جلب نظر مشتریان می گردد. معرفی خدمات ، ارتباط همیشگی و 24 ساعته ، قرار دادن رزومه ، فروش محصولات بخشی از مزایای طراحی سایت در کرج است. اگر تا به حال اقدام به طراحی وب سایت در کرج نکرده اید می توانید پلن سایت را به عنوان مجری طرح و پروژه خود انتخاب کنید.
طراحی و سئو و بهینه سازی سایت در تمام نقاط استان البرز : کرج ، فردیس ، مارلیک ، هشتگرد ، نظرآباد ، مشکین دشت ، گرمدره ، کمال شهر ، منظریه و شهرک وحدت ، ساوجبلاغ ، طالقان ، چالوس ، رباط کریم ، شهریار ، اندیشه ، ملارد و...برای اهالی و مشاغل کرج امکان پذیر است.

"با طراحی سایت در کرج افتخار خدمت رسانی به همشهری های خود را داریم"

 

قیمت طراحی سایت در کرج، برآورد هزینه طراحی وب سایت در کرج

قیمت طراحی سایت در کرج

قیمت طراحی سایت در کرج به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله:

1-    قالب وب سایت

گاهی قالب به صورت اختصاصی کدنویسی می شود به این معنا که ظاهر سایت شما به سایتهای دیگر شباهتی ندارد و مختص کسب و کار شماست. اگر قالب اختصاصی باشد هزینه طراحی سایت شما بیشتر می شود. اما اگر قالب سایت آماده باشد به این صورت که از قالبهای موجود در سطح وب استفاده گردد هزینه طراحی سایت کمتر می شود. البته پوان مثبتی که پلن سایت برای مشتریان خود چه در کرج چه در سراسر کشور در نظر گرفته این است که این گروه قالبهایی را از صفر تا صد کدنویسی کرده و تمام اصول سئو را در آن رعایت کرده به همین جهت به مشتریانی که قادر به صرف هزینه زیاد برای طراحی سایت خود نیستند پیشنهاد می کند از این گونه قالب ها استفاده نمایند و در کمال صداقت در همان ابتدای عقد قرارداد نیز ذکر میکند که این قالبها به مشتریان دیگر نیز فروخته شده به همین جهت قیمت پایین تری دارد اما از نظر کیفیت هیچ فرقی با قالب های اختصاصی ندارد.

2-    هاست

هاست فضایی است که سایت روی آن قرار میگیرد و  اصطلاحا اپلود می شود. شرکتهایی که ارائه دهنده این فضا هستند تعرفه متفاوتی دارند بسته به کیفیت، میزان فضای هاست، شرکت ارائه دهنده، قیمت هاست متفاوت بوده و در مجموع بر روی قیمت طراحی سایت تاثیر گذار است.

3-    پنل مدیریت سایت

پنل مدیریت نیز همانند قالب هم به صورت آماده وجود دارد و هم پنل هایی هستند که به صورت اختصاصی کدنویسی شده اند از جمله پنل های آماده میتوان وردپرس، جوملا و غیره را نام برد، پنل مدیریتی گروه پلن سایت به صورت کاملا اختصاصی با کاربری بسیار آسان کد نویسی شده است.

4-    سئو سایت

سئو مقوله ای است که از طراحی سایت مجزاست و قرارداد جدا دارد. اما گروه پلن سایت معتقد است که سایت بدون سئو مانند جسم بدون روح است. به همین جهت مسیر راحتتری را برای رسیدن به هدف پیش روی مشتریان قرار داده است. 50 درصد مبحث سئو مربوط به کدنویسی می شود.گروه پلن سایت برای سایتهایی با حداقل قیمت نیز موارد سئو را در کد رعایت می کند بدون دریافت کمترین هزینه، لذا برای 50 درصد باقیمانده سئو نیز دو راه وجود دارد:
روش اول:
خود گروه پلن سایت تکنیک های سئو را برای مشتریان طی می کند و سایت را به نتایج اولیه گوگل می رساند لذا هزینه بالایی نیز برای اینکار در یافت می کند به جهت اینکه امر سئو پروسه ای زمانبر و مستلزم تلاش زیاد و داشتن اطلاعات فنی قوی می باشد.
روش دوم:
این روش در بخش پیشنهاد ویژه در کادر قرمز بالای همین مطلب توضیح داده شد بدین صورت که گروه پلن سایت با دریافت هزینه خیلی کم تکنیک های تولید محتوا و دریافت بک لینک را به مشتریان خود آموزش می دهد تا مشتریان بدون پرداخت هزینه سایت خود را سئو نمایند.

5-پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت از طراحی سایت مهم تر است پشتیبانی حکم همان خدمات پس از فروش را دارد و اگر گروه طراحی سایت نتوانند محصول خود را پشتیبانی کنند عملا شما پول خود را دور ریخته اید چرا که شما اطلاعات فنی ندارید و این وظیفه طراح سایت است که در صورت بروز مشکل از سایت خود حمایت کرده و مشکل را حل نماید. لذا اینگونه پشتیبانی توسط تیم پلن سایت مادام العمر رایگان است. بحث دوم در پشتیبانی پاسخگویی تیم طراحی سایت می باشد. اینکه اگر مشکلی برای شما پیش آمد در اسرع وقت پشتیبان پاسخگو تماس و یا پیام شما باشد و سریعا مشکل را حل نماید. خوشبختانه پلن سایت مفتخر است که در زمینه پشتیبانی نیز توانسته رضایت صد در صدی مشتریان خود را کسب نماید شما با تماس با هر یک از مشتریان ما در بخش نمونه کار ها می توانید از صحت و سقم این قضیه مطلع گردید.
ولیکن گاه مشتری تصمیم به اضافه کردن قابلیت جدیدی به سایت خود میگیرد این بخش شامل پشتیبانی با هزینه می شود به این صورت که زمان تغییرات و توسعه سایت برآورد شده به نسبت زمان و زحمت مجدد هزینه جدا طبق توافق طرفین در یافت می گردد.


جهت طراحی سایت در کرج با کیفیت بالا و قیمت منصفانه می توانید به گروه پلن سایت اعتماد نمایید.