طراحی سایت پزشکی و مراکز پزشکی | بهینه سازی و قیمت طراحی سایت پزشکی
  • 1397/12/7

طراحی سایت پزشکی و مراکز پزشکی | بهینه سازی و قیمت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی 

طراحی سایت پزشکی، یکی از حساس ترین انواع طراحی ها می باشد. نوع طراحی وب سایت برای پزشکان باید به گونه ای باشد که کاربر و بازدید کننده به سرعت به هدف خود برسد و بتوانند اطلاعات مورد نیاز، شامل تخصص پزشک یا تخصص های مرکز پزشکی، اطلاعات تماس دکتر، بیمارستان، مطب و غیره را به راحتی پیداکند. طراحی سایت برای پزشک اگر به درستی و با اصول درست انجام شود هم برای بازدید کننده و هم برای پزشک و یا مرکز پزشکی مفید خواهد بود.
دیده شدن یک سایت پزشکی در اینترنت ارتباط مستقیم با بحث سئو و رتبه ی سایت در گوگل دارد. اگر این وب سایت در کلمات کلیدی مرتبط با حیطه ی پزشکی خود چه بصورت مقاله و چه بصورت معرفی خدماتش بالا باشد، بازدید کننده ی زیاد و در نتیجه مشتریان و مراجعه کنندگان زیادی جذب خواهد کرد. پس به مانند اکثر انواع طراحی سایت، طراحی سایت پزشکی باید با اصول سئو انجام شود تا بتوان جدا از معرفی، بازاریابی اینترنتی را نیز از وب سایت حاصل کرد.
طراحی سایت پزشکی با این توضیحات داده شده، حتما باید توسط یک تیم حرفه ای که در وهله ی اول سئو و بحث گوگل را ملاک قرار میدهند طراحی شود. به طور مثال متخصص مغز و اعصابی وب سایتی داشته باشد که در کلمه کلیدی اش بالا باشد و هر کسی در گوگل سرچ کرد "متخصص مغز و اعصاب" ، وب سایت مذکور بالا باشد، این وب سایت یک سایت مفید و حرفه ای خواهد بود.

طراحی سایت برای پزشکان باید به گونه ای باشد که ابتدا با سئوی بسیار قوی کاربرانی را که در گوگل سرچ میکنند به سایت هدایت کند، و سپس امکاناتی همچون رزرو آنلاین، فرم های تماس، نمایش خدمات و ... در یک قالب گرافیکی آرامش بخش که نیاز یک سایت پزشکی است، نمایش داده شوند.
هر کدام از موارد بالا که در طراحی وب سایت پزشکی لحاظ نشود باعث می شود سایت آن کارایی لازم را نه برای پزشک و نه برای مراجعه کننده، نداشته باشد.
این نوع طراحی و عملکرد تنها محدود به سایت پزشکان نیست و مراکز پزشکی نیز میتوانند با همین روش و سیستم، با معرفی خدمات و پزشکان، خود را به مراجعه کنندگان معرفی نمایند.
نمایش رزومه ی پزشکی، تالیفات و حتی خبرهای پزشکی نیز میتواند از جمله دیگر امکانات در طراحی سایت پزشکی باشد.
طراحی سایت پزشکی از ابتدای کار باید دارای یک طرح گرافیکی اختصاصی و حرفه ای که مرتبط با زمینه ی پزشک و یا مرکز پزشکی می باشد، طراحی گردد. سپس امکانات ذکر شده در بالا که مهمترین آن نمایش خدمات پزشکی، رزومه، اخبار پزشکی و ... ، در طرح گرافیکی پیاده سازی گردند. تمامی کدنویسی ها در طراحی سایت پزشکی باید بر مبنای سئو و گوگل باشد. دیده شدن سایت پزشکی فقط و فقط بسته به قدرت سایت در سئو دارد. طراحی سایت پزشکی به دلیل اینکه زمینه ی پر رقابتی است باید بسیار اصولی و حرفه ای انجام شود. محتواگذاری ها که شامل متن، عکس و فیلم می باشد باید با اصول سئو سازگار باشد. لینک های خارجی و بک لینک ها نیز مرتبط با کار و زمینه ی پزشکی گرفته شود. 

طراحی وب سایت برای پزشکان و مراکز پزشکی

طراحی سایت پزشکی،پزشکان، مراکز پزشکی

طراحی سایت پزشکی و مراکز درمانی سایت هایی هستند جهت معرفی پزشکان و برای ارتباط نزدیک تر با بیماران .در طراحی سایت پزشکی طراحی ظاهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
امروزه بخش بزرگی از مردم برای بررسی مسائل و مشکلات خود، ابتدا به جستجوی آنلاین در دنیای مجازی می پردازند.
جامعه پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات پزشکی، نیازمند طراحی سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهمترین مسائلی هستند که پزشکان میتوانند با طراحی سایت پزشکی مختص حرفه ی خود از آن بهره مند گردند.
علاوه بر موارد ذکر شده، کلینیک های پزشکی، درمانگاه ها و بیمارستان ها با داشتن امکاناتی همچون رزرو و تعیین وقت آنلاین، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان خود، می توانند یک سایت پزشکی کامل را داشته باشند.

طراحی سایت دندانپزشکی

با طراحی سایت دندان پزشکی میتوانید نمونه کار های خود را در دسته بندی ها ی مشخص قرار داده و از این روش برای نشان دادن تجربه و کیفیت کار خود به مخاطبین خود در طیف بسیار گسترده تر استفاده نمائید.
یکی از مزایای داشتن یک طراحی سایت دندانپزشکی امکان ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران می باشد به طوریکه آنها بتوانند با داشتن نام کاربری و کلمه عبور به صورت آنلاین به سوابق پزشکی خود دسترسی پیدا کنند.همچنین این امکان موجود است تا پرداخت ها به صورت آنلاین صورت گیرند.

امکانات طراحی سایت پزشکی و پزشکان

امکانات و خدمات طراحی سایت پزشکی و مراکز دمانی

1.    معرفی خدمات
2.    مقالات پزشکی و سلامت
3.    اخبار پزشکی و سلامت
4.    سوابق و مدارک
5.    مشاوره‌ی آنلاین
6.    پرسش و پاسخ پزشکی و سلامت
7.    نوبت دهی آنلاین
8.    پرونده آنلاین پزشکی بیمار
9.    فیلم و صوت آموزشی پزشکی
10.    گالری تصویر پزشکی و سلامت و ....

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی و پزشکان و مراکز درمانی

مواردی که در سئو سایت باید رعایت شود به شرح ذیل می باشد:
•    تولید محتوای بکر : محتوا از جمله مهم ترین موارد در سئو سایت می باشد پس باید به آن توجه ویژه ای شود.
•    لینک دهی های مناسب به کلمات مفید تا کاربر با آن ها بتواند در صفحات مختلف به جستجو بپردازد. این بحث تحت عنوان لینک سازی داخلی در مقالات قبل معرفی شده است.
•    برچسب های مناسب با مطالب صفحه وب سایت که تاثیر بسزایی در به دست آوردن رتبه خوب در گوگل دارد.
•    استفاده از ویدیو وعکس های کم حجم با عنوان مناسب تا موتورهای جستجو بتوانند تشخیص دهند عکس مربوط به چه موضوعی است.
•    ریسپانسیو بودن سایت به این معنا که سایت در نمایشگرهای مختلف با اندازه های متفاوت به درستی نمایش داده شود.
•    سرعت لود سایت باید بالا باشد.
•    سایت باید لینک های خارجی مناسبی داشته باشد.
•    دارای شبکه های اجتماعی باشد، اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو بسیار زیاد است.
•    نهایت موفقیت یک سایت پزشکی، ارتباط مستمر با بیماران قبلی و جلب بازدید کاربران جدید به سایت برای استفاده از خدمات پزشکی می باشد.
•    در صورتی که در طراحی سایت پزشکی بتوانیم روی کلمات هدف مورد نظر، رتبه سایت را آنچنان ارتقا بدهیم تا در صفحات ابتدایی گوگل مشاهده شود، هر روز شاهد ارجاع مشتریان و کاربران جدید از طریق سایت خواهیم بود.
•    نکته ی مهم بعد از جذب کاربران جدید و ارتباط موثر با کاربران قدیمی و یا مشتریان از طریق سایت، نگه داشتن آنها در محیط سایت است. برای این امر، امکانات کامل، ظاهر جذاب و گرافیک قوی و البته سرعت سایت اصلی ترین مسائلی است که باید به آنها توجه داشت.
•    به طور خلاصه موفقیت یک سایت پزشکی به دو عامل جذب مشتریان و بیماران جدید به صورت هدفمند (رتبه ی بالا در نتایج گوگل در کلمات کلیدی) و سپس ارتباط مستمر و موثر با کاربران فعلی است.

هزینه طراحی سایت پزشکی و پزشکان

قیمت طراحی سایت پزشکی و پزشکان و مراکز درمانی

هزینه ی طراحی سایت پزشکی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت برای پزشکان توسط گروه پایا وب ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.  قیمت منصفانه گروه پابا وب به هیچ وجه شعار نمی باشد بارها و بارها به صورت عملی این موضوع را ثابت کرده ایم.

شرکت طراحی سایت پزشکی در کرج

چنانچه ساکن کرج و یا هر کدام از شهرهای کشور عزیزمان ایران هستید، می توانید طراحی سایت پزشکی خود را به پایا وب بسپارید زیرا طراحی سایت امری است مجازی و به راحتی می توان بدون حضور فیزیکی تنها با تماس و از طریق وب با شرکت طراحی سایت ارتباط برقرار کرده و پس از تعامل دقیق به سایت پزشکی مطلوب خود دست یابید. در صورت تمایل با ما تماس حاصل فرمایید.