طراحی سایت در گوهردشت کرج
 • 1397/12/4

طراحی سایت در گوهردشت کرج

مراحل طراحی سایت در گوهردشت کرج

مراحل طراحی سایت در پرووبسایت بصورت زیر میباشد:

 • امکان سنجی نیاز مخاطبان وب سایت و بررسی رقبای داخلی و خارجی
 • درآوردن نقشه سایت یا لایوت اولیه از امکانات سایت
 • طراحی قالب گرافیکی سایت
 • تهیه لایوت برای صفحات داخلی و شبیه سازی آن با استفاده از نرم افزار
 • طراحی گرافیکی کلیه زیر صفحات اصلی سایت
 • HTML صفحات سایت بر اساس آخرین متدهای روز
 • تحلیل و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی
 • برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری
 • آزمایش وب سایت و رفع باگ ها و نقایص احتمالی
 • بارگزاری نسخه آزمایشی وب سایت تا تایید مشتری
 • نصب پکیج های آماری، نصب نقشه سایت XML، نصب Robot
 • آنالیز کلمات کلیدی
 • بررسی آمارها پس از بارگذاری، جهت رسیدن به بهترین نتیجه
 • پشتیبانی وب سایت در دوره گارانتی
   

هدف از طراحی سایت در گوهردشت کرج چیست؟

آیا می‌دانستید تعداد افرادی که اقدام به طراحی سایت می‌کنند مدام در حال افزایش است؟ آیا می‌دانید که هدف اصلی این افراد از طراحی سایت چیست؟
امروزه هدف اصلی افراد ازطراحی سایت موفقیت و کسب درآمد است. هدف اصلی همه مدیران طراحی سایت‌های مختلف از همان ابتدای کار کسب درآمد است به این صورت که بتواند از طریق طراحی سایت مشتری‌های بیشتری را به خود جذب کند، اما در بیشتر اوقات پیش می‌آید که پس از طراحی سایت مدیران این هدف را فراموش کرده و از وب‌سایت‌های خود صرفا به عنوان یک راه تبلیغاتی مثل بروشور و یا یک رزومه کاری استفاده می‌کنند.
برای اینکه هر شخصی که اقدام به طراحی سایت کرده، در این مسیر موفق باشد و به اهداف خود برسد از همان ابتدا باید طراحی سایت خود را در راستای بازاریابی اینترنتی قرار دهد.

 

برخی از نکات مهم در اقدام به طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی 

مهم‌ترین موضوع در اقدام به طراحی سایت گرافیک و شکل ظاهری وب‌سایت بوده، بهتر است زمینه کاری خود را متناسب با حوزه کاریتان طراحی کرده و اصول رنگ‌بندی را در آن رعایت کنید.
برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر مطالب مرتبط و منحصر به فرد بیشتری را در وب‌سایت خود قرار دهید تا تاثیرگذاری آن را در جذب مخاطبان متوجه شوید. اگر خدمات خاصی را در آموزش می‌دهید، بهتر است حتما بخش آموزشی را در طراحی سایت خود پیاده‌سازی کنید و متناسب با آن مقالات آموزشی را در وب‌سایت قرار دهید.
اگر طراحی سایت فروشگاهی دارید حتما اقدامات لازم را در جهت آن انجام دهید و قبل از اقدام به طراحی سایت مجوزهای لازم برای آن را کسب کنید تا مشتری‌ها با اطمینان خاطر بیشتری از وب‌سایت شما خرید کنند.
در صفحه اصلی طراحی سایت حتما راه‌های ارتباطی با خود مثل شماره تماس و آدرس را برای دسترسی بهتر مشتری‌ها با شما را قرار دهید این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.
می‌توانید با وب‌سایت‌های دیگر تبادل داشته باشید و برند خود را در سایت‌های آنها تبلیغ کنید تا از این طریق نیز بتوانید بازدید کنندگان بیشتری را به وب‌سایت خود جذب کنید.
در آخر توجه به سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت نیز از جمله موارد مهمی است که در جذب کاربران و مخاطبان بیشتر به شما کمک می‌کند.

طراحی سایت خبری در گوهردشت کرج

هدف از طراحی سایت خبری، گسترش سریع اخبار روز دنیا، آرشیو اخبار برای اطلاع رسانی به افراد می باشد که در این بین چگونگی نمایش اخبار، به روزترین اخبار، نحوه آرشیو اخبار از نکات مهم در طراحی سایت خبری بشمار می آید. همچنین نوع قالب، نحوه ی کدنویسی و همچنین با توجه به سرور آن سرعت لود صفحات یک سایت خبری را تحت تاثیر قرار می دهد که تاخیر زیاد در لود صفحه موجب می شود کارکنان تمایلی به خواندن سایت خبری نشان ندهند، که این از نکات مهم طراحی سایت خبری است. اما مهمترین نکته در طراحی وب سایت خبری مسئله ی دیده شدن سایت از طریق مرورگرهای مختلف و نرخ ایندکس شدن می باشد. چراکه وب سایت خبری ای که بازدید کننده ای نداشته باشد، یک طراحی سوخت شده  و عملاً بدون کاربرد می باشد.  به طور خلاصه وب سایت خبری ای موفق خواهد شد که بصورت استاندارد و روی اصول طراحی شده باشد و اصول سئو در آن رعایت شده باشد تا بتواند در نتایج گوگل رتبه ی بالایی را کسب کند و در صورت ثبت خبر جدید به سرعت توسط گوگل خوانده شود. پرووبسایت در طول فعالیت حرفه ای خود توانسته است با داشتن سرور ایرانی، متخصصین در زمینه برنامه نویسی و سئوکاران حرفه ای و طراحان قوی یکی  از مدعیان در زمینه طراحی سایت خبری در کرج بشمار آید.

طراحی سایت پزشکی در گوهردشت کرج

علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل است، بنابراین طراحی سایت پزشکی برای پزشکان و متخصصانی که می خواهند به معرفی خود بپردازند و برای مهارت و تخصص خود اطلاع رسانی کنند لازم و ضروری است.
بسیاری از افراد برای راهکار و معالجه و یا حتی شناخت بیماری خود روزانه در گوگل و سایت ها به دنبال اطلاعات هستند و اگر شما یک طراحی سایت پزشکی مفید و قوی داشته باشید، افرادی که از سایت شما بازدید می کنند ماندگار می شوند و ممکن است به بقیه نیز معرفی کنند. از طریق طراحی وب سایت پزشکی کامل و مفید، شما می توانید متقاضیان و مشتریان جدیدی را پیدا کنید که این کار با استفاده از ارتقای رتبه ی سایت در کلمات کلیدی در موتور جستجوگر گوگلانجام می شود.
شما در طراحی سایت پزشکی خود باید خلاقیت داشته باشید زیرا راضی نگه داشتن مشتریان قدیمی یک از مهم ترین نکات سایت شماست.
توجه داشته باشد وبسایت پزشکی که طراحی کرده اید باید مانند یک مطب مجازی باشد که از طریق این مطب مجازی بیمار می تواند با پزشک ارتباط بر قرار کند و اطلاعاتی از جمله مقاله های مفید، تصاویر و ویدیو های مفید در قالب پزشکی را دریافت کند.

طراحی سایت دندان پزشکی در گوهردشت کرج


با طراحی سایت دندان پزشکی میتوانید نمونه کار های خود را در دسته بندی ها ی مشخص قرار داده و از این روش برای نشان دادن تجربه و کیفیت کار خود به مخاطبین خود در طیف بسیار گسترده تر استفاده نمائید.
یکی از مزایای داشتن یک طراحی سایت دندانپزشکی امکان ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران می باشد به طوریکه آنها بتوانند با داشتن نام کاربری و کلمه عبور به صورت آنلاین به سوابق پزشکی خود دسترسی پیدا کنند.همچنین این امکان موجود است تا پرداخت ها به صورت آنلاین صورت گیرند.